Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Symprove CZ a SK

Tip na kampaň Symprove

V mesiaci júl sme u nás v sieti spustili ďalšiu zaujímavú kampaň z oblasti zdravia a výživy – SymproveJedná sa o atraktívny produkt, a to živé probiotiká na vodnej báze, resp. v tekutej forme.

Symprove pochádza z Veľkej Británie, vyrába sa neďaleko Londýna, a vzniká ako extrakt z naklíčeného viackrát prefiltrovaného jačmeňa. Tieto probiotiká sú bez lepku, bez laktózy, vegánske, 100 % prírodné, a účinky sú podložené nezávislými vedeckými štúdiami

Produkt je dostupný v 3 príchutiach (originál, mango/marakuja a jahoda/malina) a možno si zakúpiť buď 4-týždňový program alebo 12-týždňový program.

Symprove homepage

Ukážka homepage Symprove. Zdroj: https://www.symprove.cz/

Unikátnosť tohto produktu tkvie v jeho vstrebateľnosti, resp. v  jedinečnom distribučnom systéme, ktorý nespúšťa proces trávenia žalúdočnými kyselinami, vďaka čomu sa probiotiká dostanú až do čriev. 

Inšpiráciu a veľmi zaujímavé informácie, ktoré môžete využiť v rámci propagácie tejto kampane, môžete nájsť na skvelo spracovanom blogu

Prečo propagovať kampaň e-shopu Symprove?

  • atraktívny a jedinečný produkt
  • mnoho pozitívnych recenzií a užívateľov
  • produkt je bez laktózy, lepku a vegánsky
  • provízia 8,4 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • CSS

Tipy, ako kampaň Symprove propagovať 

Propagácia kampane Symprove bude ideálna, ak ju zaradíte na svoje obsahové projekty, resp. blogy a magazíny, ktorých hlavnú podstatu tvoria témy ako zdravie, výživa, zdravý životný štýl, odporúčania na podporu zdravia, VEGAN produkty, produkty s prírodným zložením, trávenie, zdravie čriev a pod. 

Cieľovú skupinu môžu tvoriť zákazníci, ktorí trpia ochoreniami, intoleranciami alebo majú záujem o prevenciu.

Výborným spôsobom bude aj recenzia Symprove, prípadne porovnanie s konkurenčnými probiotikami. Skvelá bude aj propagácia skrz sociálne siete.

Vďaka dostupnému XML feedu bude vhodné aj zaradenie do produktových katalógov, predovšetkým so zameraním na zdravie a výživu.

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 0 komentářů

Váš komentář: