Pomáháme e-shopům růst

TIP na kampaň – Belda Sport.cz/sk

Affiliate kampaň Belda Sport

Fanúšikovia športu a streetwearu, toto je niečo pre vás! Do zoznamu kampaní nám totižto pribudla taká, ktorá sa na tieto oblasti špecializuje – kampaň Belda Sport.

Za značkou Belda Sport stoja milovníci športu, ktorí si zakladajú na kvalite, excelentnom zákazníckom servise a ponúkajú len to, čo sami preferujú.

Rodinná športová predajňa a e-shop ponúka kvalitnú značkovú výbavu, doplnky ale aj oblečenie na lyžovanie, snowboarding, skialp, beh, turistiku, plávanie, bicyklovanie... Nechýbajú ani batohy a tašky, fľaše, okuliare či fitness oblečenie. V rámci streetwearu si môžete vyberať z ponuky tričiek, topov, búnd, legín a nohavíc, svetrov a mikín, ale aj plážovej módy či spodnej bielizne.

belda sport heureka.sk

Prečo propagovať kampaň e-shopu Belda Sport?

  • široký sortiment z oblasti športu – kvalita a známe značky
  • provízia 3 – 6 %
  • cookies až 30 dní
  • XML feed
  • dlhoročné pôsobenie na trhu 
  • pravidelné zľavy

Tipy, ako kampaň propagovať 

Aj v prípade tejto kampane sa odporúčame zamerať na propagáciu na základe magazínových článkov so zameraním na šport, zdravý životný štýl alebo streetwear. Cieľovú skupinu v tomto prípade teda tvoria rekreační alebo aktívni športovci, ktorí si potrpia na kvalite výbavy alebo doplnkov. 

Na weby so športovou tematikou sa taktiež môžu skvelo hodiť recenzie jednotlivých produktov

Kampaň je vhodná aj pre XML/produktové katalógy.

Zimná (športová) sezóna je tu a okrem nej aj vianočná. To znamená, že tip na vianočný darček pre milovníka športu z e-shopu Belda Sport prostredníctvom vášho darčekového sprievodcu nám znie tiež ako skvelý nápad. Takže, propagácii zdar! 😀 

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: iveta.mencakova@affial.com