Pomáháme e-shopům růst

AFFIAL KODEX

Affial kodex slouží jako průvodce pro spolupráci s influencery.

  1. Naše hodnoty, které představují základy naší sítě a ukazují ten správný směr najdete zde.
  1. Každá spolupráce, kterou realizujeme, a která se týká propagace na sociálních sítích, zahrnuje písemnou dohodu nebo smlouvu o spolupráci.
  1. Povinnost, která pro influencera v rámci spolupráce vyplývá (jako šiřitele reklamy), je jasné, zřetelné a viditelné označení reklamy. A to i v případech, kdy se jedná o barterovou spolupráci. Díky tomu se nemůže stát, že by došlo k rozporu:
  1. Jak v České republice, tak i na Slovensku je nutné reklamní obsah označit jasně, srozumitelně a viditelně. A to prostřednictvím hashtagů, funkcí "placená spolupráce" nebo přímo na začátku textu u příspěvku. Označení spolupráce je nutné nejen na sociálních sítích, ale i na blogu. Pokud je označení placené spolupráce viditelné až po rozkliknutí textu příspěvku, nebo je "ukryté" mezi dalšími hashtagy, považuje se za nedostatečné.
  1. Preferujeme férovou spolupráci a očekáváme dodržování dohodnutých podmínek. Vždy vypracujeme a představíme prezentaci/pdf, kde najdete všechny potřebné informace, podmínky apod. (obdržíte předem).
  1. Čestnost, objektivita a nezávislost - (nejen) na to klademe při spolupráci důraz. 
  1. Spolupráce, které by byli proti našim hodnotám nebo by porušovali zákony ČR a SR u nás nemají místo.
  1. Všechny informace (údaje, statistiky, apod.), které v rámci spolupráce obdržíme, považujeme za důvěryhodné a nikdy je bez povolení neposkytneme třetí straně.