Kontaktujte nás:  hello@affial.com  |  +421 915 207 827

Seznamte se s administrací inzerenta v Post Affiliate Network

Zde najdete stručné představení administrace Post Affiliate Network pro inzerenty.

Při přihlašování do vašeho účtu si můžete zvolit jazyk, ve kterém chcete mít vaši administraci. Vybrat si můžete buď český jazyk, slovenský jazyk nebo anglický jazyk. Volbu jazyka můžete libovolně změnit při každém přihlášení, jinak bude použit jazyk, ve kterém jste byli přihlášeni naposled.

Volba jazyka.


Po přihlášení se vám zobrazí domovská obrazovka, na které uvidíte rychlé přehledy výkonnosti vašich kampaní i novinky z naší sítě.

Domovská obrazovka

Nyní si projdeme levé menu:

Kampaně – Správa kampaní 

Zde najdete seznam všech kampaní, které patří k vašemu účtu inzerenta spolu s dalšími informacemi o kampaních (procento provize, délka cookies apod.).

Nastavení kampaní upravujeme pouze my jako admin sítě, proto pokud budete chtít v kampaních změnit podmínky/nastavení, prosím, kontaktujte nás a nastavení upravíme.

Ke každému účtu inzerenta je automaticky vytvořena i jedna „Výchozí“ (Default) kampaň. Tato kampaň slouží pouze jako pojistka pro případ, že systém nedokáže identifikovat, do které kampaně patří konverze a uloží ji sem, abychom o ni nepřišli (pokud máte v účtu více kampaní).

Může to nastat například tehdy, když zákazník nepoužije proklik s linkem obsahujícím ID konkrétní kampaně.

Pro partnery tato kampaň není viditelná. Pokud se do výchozí kampaně uloží konverze, víme ji identifikovat na základě čísla objednávky a následně přeřadit do správné kampaně.


Přehled kampaní.

Bannery

V části Bannery naleznete seznam všech bannerů vašich kampaní. Pokud chcete některé bannery vymazat nebo nahrát nové, stačí nás kontaktovat na hello@affial.com a bannery aktualizujeme.

Přehled bannerů.

Přehledy

V části Přehledy najdete přehled výkonnosti vašich kampaní, seznam prokliků a seznam konverzí, které můžete schválit nebo zamítnout. Stačí kliknout na položku ve sloupci „Status“ a změnit status dané konverze. Pak je třeba všechny změny uložit kliknutím na Uložit změněné řádky“.

Schvalování provizí.

Reporty

V části Reporty si opět můžete prohlédnout různé přehledy a statistiky výkonnosti vašich kampaní.

Kliknutím na ikonku nálevky si můžete zvolit různé filtry, například podle data nebo podle statusu konverzí (schváleno, zamítnuto, nerozhodné).

Reporty.

V části NastaveníNastavení emailu si můžete navolit zasílání emailových notifikací nebo pravidelných reportů.

V části NástrojeIntegrace najdete vaše unikátní affiliate kódy s návodem k integraci. Tyto kódy s instrukcemi vám však budeme posílat zvlášť emailem, abychom na celý proces správné integrace dohlédli a všechno otestovali.

Zatímco budeme fungovat na obou affiliate systémech (Affilbox a Post Affiliate Network) musíme kontrolovat a vyhodnocovat duplicitní konverze, které mohou nastat. Z tohoto důvodu budeme zatím konverze v Post Affiliate schvalovat jen my jako síť – zkontrolujeme, zda se konverze se stejným ID objednávky už nachází v Affilboxu, a pokud ano, tak ji zamítneme. Pokud půjde o unikátní konverzi, budeme vám například týdně posílat seznam těchto konverzí s prosbou o vyhodnocení.


Nastavení email notifikací.

2018 © eMarkest, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.