Pomáháme e-shopům růst

Republishing - Jak zvýšit návštěvnost

Jak získat větší návštěvnost webu s menším úsilím než při tvorbě nového obsahu? Odpověď zní: „republishing”! Jedná se o metodu, která dokáže využít váš stávající obsah a vytěžit z něj maximum. V tomto článku se dozvíte, jak republishing správně provést a zvýšit díky němu návštěvnost svého webu.

Ne každý článek, který na svém webu publikujete, se umístí na dobrých pozicích v organickém vyhledávání, a to i když jste provedli analýzu klíčových slov a napsali skvělý článek, někdy to zkrátka nevyjde a pokud ano, jak dlouho budou informace v článku aktuální?

V dnešní zrychlené době se vydané články či recenze stávají velmi rychle neaktuálními. To, co bylo před půl rokem dnes může být úplně jinak, což je pro publikovaný obsah, recenze, či jiný typ obsahu velký problém. Kdo by taky chtěl číst zastaralé a neaktuální informace.

Není však nutné zoufat, protože existuje způsob, jak tento již zveřejněný obsah využít a ještě díky němu zvýšit organickou návštěvnost webu. Tomuto způsobu se říká republishing. V tomto průvodci se dozvíte, jak ve čtyřech jednoduchých krocích znovu publikovat starý obsah a dosáhnout tím zvýšení organické návštěvnosti a lepších pozic ve vyhledávání.

Co je to republishing?

Slovo republishing můžeme doslovně přeložit jako „znovupublikování”. Doslovný překlad není zcela přesný a evokuje pouze k aktualizaci datumu již vydaného obsahu, ale republishing má hned několik kroků. 

Republishing je proces, při kterém stávajícímu obsahu vdechneme nový život. Jedná se vlastně o recyklaci obsahu prostřednictvím optimalizace a vylepšování starého obsahu, což přináší spoustu výhod a benefitů.

Znovupublikování zahrnuje tyto kroky:

  1. Analýza obsahu vhodného pro republishing
  2. Aktualizace vybraného obsahu
  3. Znovupublikování
  4. Propagace

Jaké benefity republishing přináší?

Pokud už nějakou dobu blogujete, vsadím se, že ve stínu vašeho webu se skrývá starý, kvalitní obsah. Ale proč by vás to mělo zajímat? Tyto věci jsou pohřbeny v hlubinách webu a nikdo je stejně v budoucnu nebude číst. Nebo ne? Omyl!

Zvýšení organické návštěvnosti

Jak pravděpodobně víte, jednou z hlavních výhod obsahových webů je získávání návštěvnosti z vyhledávačů Google, Seznam a dalších. Díky nim může kdokoliv narazit na příspěvek na vašem webu, který jste napsali před několika měsíci i lety, a který se ve vyhledávání dobře umístil. 

To je jedna z velkých výhod blogování - obsah, který v průběhu času stále přináší výsledky v podobě návštěvnosti a potenciálních zákazníků. Pokud však tento vyhledávač zkontroluje datum zveřejnění vašeho článku, může se tento byť úspěšný článek propadnout ve výsledcích vyhledávání hodně hluboko a vy tedy přijdete o organickou návštěvnost a tím pádem i o zisky z affiliate marketingu.

Republishing článku o eBay

Zvýšení návštěvnosti po republishingu

Prodloužení životnosti článku

To byl první dobrý důvod, proč se republishingu věnovat. Druhým důvodem je, že ne každý, kdo čte váš blog nyní, četl váš blog před měsíci a lety zpět. A i kdyby ano, neznamená to, že četl každý váš článek, který jste publikovali. Aktualizací a oživením některých starších, ale vysoce výkonných příspěvků můžete prodloužit životnost svého nejlepšího obsahu, a také zvýšit výsledky, kterých bude dosahovat i v budoucnu.

Úspora času a peněz

No a konečně třetí důvod. Často je mnohem snazší a rychlejší aktualizovat a znovu publikovat starý příspěvek, než psát nový příspěvek od začátku. I když bych vám nedoporučoval, abyste to dělali u každého zveřejněného příspěvku - stále byste měli publikovat spoustu nového, originálního obsahu. Republishing je skvělý způsob, jak ušetřit cenný čas i peníze při tvorbě obsahu a zároveň zachovat konzistentní frekvenci publikování. 

Stručně řečeno, výhody znovupublikování jsou následující:

  • Články budou stále kvalitní a aktuální, což ocení hlavně čtenáři.
  • Aktuálnost ocení i vyhledávače. Vyhledávací algoritmus Google často upřednostňuje aktuální obsah.
  • Znovupublikování je jednodušší než psát obsah od nuly.
  • Znovupublikování obsahu je časově nenáročný způsob, jak dosáhnout kvalitních výsledků.

Jak na republishing

V této části článku vás provedu celým procesem republishingu. Jak už bylo zmíněno, celkem má republishing 4 kroky, kterým je dobré věnovat pozornost. 

  1. Vybrat vhodný obsah pro republishing
  2. Analýzovat obsah
  3. Aktualizovat obsah
  4. Znovupublikovat

Který obsah, je vhodný pro republishing?

Z názvu titulku vyplývá, že ne každý článek je pro republishing vhodný. Je tedy nutné obsah analyzovat a vybrat takové články, u kterých republishing skutečně dává smysl a může přinést vašemu webu lepší výsledky.

Zpravidla se dá říct, že články, které mají tyto parametry, jsou vhodné pro republishing:

  • Objevují se ve výsledcích vyhledávání na pozici 4 a horší.
  • Informace v článku nejsou aktuální.
  • Mají potenciál pro zlepšení.

Článek s pozicí ve vyhledávání 4 a horší

Pokud se váš příspěvek umístil na prvních třech místech na dané klíčové slovo, pak pravděpodobně není vhodným kandidátem na znovupublikování. Článek má již nyní dobrý výkon a je jen málo pravděpodobné, že aktualizace vynese článek na první nebo druhé místo. 

V takovém případě existuje riziko, že aktualizování článku přinese, alespoň co se týče pozice ve vyhledávání, víc škody než užitku. Proto se pro republishing hodí spíše články, které obsazují horší pozice.

Článek o ebay ve vyhledávání

Článek o nakupování na eBay se objevuje na páté pozici ve výsledcích vyhledávání

Článek s neaktuálními informacemi

Tento bod navazuje na předchozí. Pokud máte starší článek, který neobsahuje aktuální informace, ale objevuje se na 1, 2 nebo 3 pozici ve vyhledávání, je velmi ke zvážení, zda článek aktualizovat.

Měli byste posoudit, jak moc se informace v článku liší od reality. Aktualizace článku sice může znamenat mírný propad ve výsledcích vyhledávání, ale mnohdy je lepší mít na webu aktuální a přesné informace, než článek na vysoké pozici ve vyhledávání s neaktuálními informacemi a případně vysokým bounce ratem (okamžitým opuštěním).

Článek o eBay - Neaktuální obsah

Neaktuální obsah v článku o nakupování na eBay

Články s potenciálem ke zlepšení

Aktualizovat články bez potenciálu zkrátka nedává smysl. Ideální je vždy potenciál článku zhodnotit a nejprve aktualizovat ty, které mají tento potenciál největší. Články s potenciálem identifikujete podle toho, na které pozici se aktuálně zobrazují ve vyhledávání a jakého počtu zobrazení a prokliků dosahují. Pravděpodobně se nebude jednat o long tail klíčová slova.

Pokud se článek zobrazuje na horších pozicích ve vyhledávání, má vysoký počet zobrazení, ale malý počet prokliků, jedná se o článek, který má potenciál pro zlepšení. Pokud si chcete být jistí aktuálním trendem daného klíčového slova, můžete ještě jeho potenciál zkontrolovat v nástroji Google Trends

Pokud je trend silně klesající, může se stát, že aktualizace nepřinese očekávané výsledky. Například jsem do Google Trends zadal výraz „iPhone 6”. Trend je velmi klesající a v budoucnu jej pravděpodobně bude vyhledávat čím dál méně lidí. Takový článek by se tedy nevyplatilo aktualizovat, protože by lepší výsledky přinesl jen krátkodobě.

Google trends iphone 6

Trend v hledanosti klíčového slova iphone 6

Jak analyzovat obsah pro republishing

Trochu teorie máme za sebou a nyní je čas podívat se na ukázky a představení nástrojů, které vám s analýzou obsahu vhodného k republishingu pomohou. Obsah budeme hodnotit na základě klíčových slov. Kde klíčová slova hledat? Využít můžete bezplatný nástroj Google Search Console nebo Ahrefs.

Základní analýza přes Google Search Console

Pokud zvolíte Google Search Console - v levém sloupci kliknete na záložku Výkon → Průměrná pozice (na obrázku oranžově vyznačené).

google search console

Nástroj Google search console

Pak už stačí jen projít přehled a najít příspěvky, které se neumisťují vysoko na primární klíčové slovo. Například na obrázku níže vidíte klíčové slovo ebay. Vidíte, že klíčové slovo má 301 prokliků, 171 939 zobrazení a průměrně se umisťuje na 7 pozici.

Hledanost klíčového slova - ebay

Hledanost klíčového slova „ebay”

Nyní potřebujeme zjistit, v jakých článcích se klíčové slovo objevuje, abychom mohli zhodnotit, zda se jedná o stránku potažmo článek či recenzi, která je vhodná pro aktualizaci. Jediné, co stačí udělat, je překliknout na záložku „Stránky”.

Článek na webu Podpořit - Jak nakupovat na ebay

Článek na webu Podpořit - Jak nakupovat na ebay

Tady už vidíte, na jakých stránkách se toto klíčové slovo objevuje. V našem případě se jedná pouze o jednu stránku, která byla zveřejněná na začátku roku 2020 a od té doby nebyla aktualizovaná.

Stojí tento článek za aktualizaci? Jednoznačně ano. Počet prokliků na článek je 301, počet zobrazení 171 939 a průměrná pozice článku ve vyhledávání 7. Článek je navíc zastaralý a obsahuje staré informace.

Teoreticky je tedy možné získat až 171 939 prokliků z vyhledávání. Prakticky to bude samozřejmě mnohem méně, ale i pokud by se podařilo posunout článek ve vyhledávání o 2-3 pozice, byl by to krásný úspěch odměněný přílivem nové organické návštěvnosti.

Pokročilá analýza přes nástroj Ahrefs

Je nutné zmínit, že Google Search Console zobrazuje jen průměrné výsledky, které se často mohou lišit od reality a navíc jí chybějí některé funkce, které se při analýze obsahu hodí, proto doporučuji využít jeden z mých oblíbených SEO nástrojů, Ahrefs, který je rovněž dostupný zdarma (pro jeden váš ověřený web).

Analýza přes nástroj Ahrefs

Nejnavštěvovanější stránky na webu dle nástroje Ahrefs

V Ahrefs využijte k analýze nástroj „Site Explorer”, který vám ukáže top stránky na vašem webu s největší návštěvností. V levém panelu překlikně v záložce „Organic Search” na „Top Pages” a následně zvolte jako jazyk češtinu. Potom se vám objeví seznam stránek s nejlepší návštěvností. 

V seznamu opět vyhledáte potenciální články, které by bylo vhodné aktualizovat. V seznamu se znovu nachází článek s klíčovým slovem „ebay”, který přináší návštěvnost 2 450 (jedná se o odhad Ahrefs - návštěvnosti z organického vyhledávání generovaný všemi klíčovými slovy, které daná adresa URL řadí do organického vyhledávání). 

Zjištěná data o stránce ”Jak nakupovat na ebay”

Zjištěná data o stránce ”Jak nakupovat na ebay”

Pozice článku ve vyhledávání klíčového slova „ebay” je 7. Odhadovaný měsíční objem vyhledávání je 4 800. Teoreticky tedy je možné získat až 4 800 prokliků z vyhledávání každý měsíc. Prakticky to bude opět mnohem méně, ale i posunutí o 2-3 pozice ve vyhledávání, by bylo skvělým úspěchem.

Nicméně obsah není vždy důvodem, proč vaše příspěvky nejsou odměněny vyšší pozicí ve vyhledávání a lepší návštěvností. Někdy je tomu tak proto, že weby, které se zobrazují ve výsledcích vyhledávání nad vámi, mají více kvalitních zpětných odkazů a větší autoritu. Více informací a jak získávat zpětné odkazy zjistíte v článku 3 moderní techniky linkbuildingu.

Chcete-li zkontrolovat, zda tomu tak je, vyhledejte klíčové slovo v nástroji „Keywords Explorer”. Přejděte na přehled SERP a poté se podívejte na hodnocení domén (DR) a hodnocení URL (UR) webů a stránek, které vás převyšují.

Analýza pozice webu ve vyhledávání na dané klíčové slovo

Analýza pozice webu ve vyhledávání na dané klíčové slovo

Můžete vidět, že před naším článkem se ve výsledcích vyhledávání zobrazují další 3, které mají nižší DR a UR. Z toho vyplývá, že v tomto případě se jedná o problém týkající se obsahové stránky článku. Pokud bychom příspěvek aktualizovali a znovu publikovali, je velmi pravděpodobné, že bychom mohli vyskočit ve vyhledávání alespoň o jednu nebo dvě pozice výše. 

Pokud se však u jiného klíčového slova budou zobrazovat na lepších pozicích weby s vyšším skóre UR a DR, než náš článek, znamená to, že se nejedná o problém v obsahu, ale o problém odkazového portfolia a autority webu.

Aktualizace vybraného obsahu

Pokud jste narazili na článek, který by mohl aktualizací dosáhnout lepších výsledků, měli byste zaujmout systematický přístup a držet se několika kroků:

  1. Analyzujte klíčová slova
  2. Analyzujte konkurenci
  3. Aktualizujte obsah
  4. Rozšiřte obsah
  5. Optimalizujte SERP a SEO

Analyzujte klíčová slova

Díky analýze klíčových slov budete přesně vědět, na co se v článku zaměřit a jakým klíčovým slovům věnovat pozornost. Analýza klíčových slov je však námětem na samostatné téma, proto si v tomto článku ukážeme jen 2 jednoduché principy, které jsou pro účely republishingu dostatečné.

V kapitole „Jak analyzovat obsah pro republishing” jsem uvedl 2 příklady analýzy. První základní analýzu přes Google Search Console a druhý pokročilejší způsob s nástrojem Ahrefs. S těmito nástroji budeme pracovat i nyní.

Analýza klíčových slov přes Google Search Console

V tomto nástroji jsme již vyhledali článek „Jak nakupovat na eBay”, nyní vám jen stačí kliknout na odkaz s článkem. Následně překlikněte na záložku „Dotazy”. Objeví se tabulka s klíčovými slovy, které přivádějí na daný článek organickou návštěvnost. Znovu je možné vidět počet prokliků, počet zobrazení a průměrnou pozici daného klíčového slova ve výsledcích vyhledávání.

Klíčová slova, která přinášejí návštěvnost na danou stránku

Nyní musíte analyzovat nejlepší klíčová slova, tedy ta, která se objevují na najlepších pozicích ve vyhledávání a přivádějí nejvíce prokliků. Tato nesmíte vynechat, protože jistě chcete, aby přiváděla návštěvnost i v budoucnu. 

Další důležitá klíčová slova jsou ta, která se objevují na pozici 4 a horší a mají potenciál ke zlepšení (mají hodně zobrazení). Pro rychlejší vyhledávání klíčových slov si můžete klíčová slova seřadit podle počtu zobrazení. Na obrázku níže vidíte, že vhodnými kandidáty by mohla být klíčová slova: „ebay.com”, „ebay.de česky” a rovněž „e bay”.

Hledání potenciálních klíčových slov v Google Search Console

Hledání potenciálních klíčových slov v Google Search Console

Vhodných klíčových slov může být opravdu spoustu, takže je lepší si data vyexportovat do Excelu, tam si s nimi pohrát a vyfiltrovat ta nejlepší. S těmito klíčovými slovy pak budeme pokračovat při aktualizaci obsahu.

Analýza klíčových slov přes Ahrefs

V nástroji Ahrefs jsme v kapitole „Jak analyzovat obsah pro republishing”, vyhledali potenciální článek, který by bylo vhodné aktualizovat. Nyní klikněte na malou šipku ve sloupečku „Keywords”.

Hledání potenciálních klíčových slov v Ahrefs

Hledání potenciálních klíčových slov v Ahrefs

Objeví se klíčová slova, která rovněž přivádí na tento článek organickou návštěvnost, a které nyní budete dále analyzovat. Stejně jako u analýzy přes Google Search Console hledejte nejlepší klíčová slova, tedy ta s nejlepšími pozicemi ve vyhledávání, a která přivádějí nejvíce prokliků. Dále sledujte klíčová slova, která se objevují na 4 nebo horší pozici ve vyhledávání, a která mají hodně prokliků a objem zobrazení.

Hledání potenciálních klíčových slov v Ahrefs

Hledání potenciálních klíčových slov v Ahrefs

Na obrázku je vidět, že vhodnými kandidáty dle Ahrefs by mohla být klíčová slova: „ebay de česky” a „ebay.de cz”. S těmito klíčovými slovy budeme pokračovat při aktualizaci obsahu. 

Stejně jako v Google Search Console, i Ahrefs zde ukazuje mnohem více klíčových slov, která můžete lépe analyzovat v Excelu. 

Analyzujte konkurenci 

Obrázek níže jsem v tomto článku už jednou použil, konkrétně v kapitole „Pokročilá analýza přes nástroj Ahrefs”, kde jsem vysvětloval mimo jiné i to, jak analyzovat hodnotu URL a autoritu webů, které se ve výsledcích vyhledávání daného klíčového slova zobrazují na lepších pozicích než náš web.

Kontrola autority webů a odkazového portfolia v Ahrefs

Kontrola autority webů a odkazového portfolia v Ahrefs

Přesně tyto weby jsou i konkurencí, kterou se můžete inspirovat. Upozorňuji, že nejde o to, zkopírovat obsah od konkurence a vložit jej na svůj web. To není ani správné a ani vám to nepomůže k vyšší návštěvnosti. Čeho byste si měli všímat je struktura článku, klíčová slova, informace, které ve vašem článku nejsou apod. 

Důležitým parametrem je i rozsah článku. Google upřednostňuje články s větším rozsahem, protože v nich zpravidla návštěvník najde více informací. Rozsah konkurenčního obsahu můžete zkontrolovat např. přes nástroj Počet znaků.

Aktualizujte obsah

V tuto chvíli, už víme, jak analyzovat obsah vhodný pro republishing, jak analyzovat klíčová slova a proč je dobré se inspirovat u konkurence. Nyní vás čeká samotná aktualizace obsahu, kterou můžeme rozdělit do 3 částí:

  1. Aktualizování zastaralých informací
  2. Rozšíření obsahu
  3. Optimalizace obsahu pro vyhledávače
Aktualizování zastaralých informací

Informace v článcích časem stárnou a stejně tak i odkazy, obrázky a další. S tímto bohužel nepomůže žádný nástroj, a tak se budete muset spolehnout čistě na sebe, své znalosti a Googlení. Je nutné veškerý obsah přečíst a zkontrolovat jeho aktuálnost, veškerý neaktuální obsah odstranit nebo jej nahradit jinými aktuálními informacemi. Jak už bylo řečeno, aktuálnost obsahu ocení hlavně vaši čtenáři. 

Analýza konkurenčních článků možná odhalila, že využívají lepší strukturování článku, pokud ano, můžete článek aktualizovat i v tomto směru. Při aktualizování obsahu pamatujte na to, že byste měli využívat klíčová slova, která jste analyzovali v Google Search Console nebo Ahrefs.

Například v článku na Podpořit, o tom jak nakupovat na Ebay, jsme aktualizovali část, která se věnovala uplatnění slevových kuponů. Postup, který byl v článku se totiž v průběhu času mírně změnil.

Článek o ebay - Aktualizace obsahu článku

Aktualizace kapitoly s návodem na uplatnění slevového kuponu na eBay


Rozšíření obsahu

Časem jistě přibude spousta nových informací o daném tématu. Všechny tyto informace byste měli do článku doplnit, aby dosahoval nejlepších výsledků. Už jsme si vysvětlili, že vyhledávače mnohem raději umisťují na hlavní pozice ty články, které obsahují nejvíce informací.

To ale neznamená, že byste měli článek uměle prodlužovat a používat „prázdné fráze”. Raději pište stručně a jasně, než dlouze a nesrozumitelně. Čtenáři to ocení mnohem více, než sáhodlouhé články plné zbytečných slov. Snažte se článek doplnit takovými informacemi, které zvýší jeho dosavadní hodnotu a nezapomeňte při rozšiřování obsahu používat analyzovaná klíčová slova.

Zde přikládám několik tipů, které můžete do článku zanést a rozšířit jej. Další tipy na rozšíření obsahu naleznete v článku 32 skvělých tipů, jak rozšířit obsah za pár minut.

  • Nové kapitoly
  • Check listy
  • Časté otázky
  • Infografiky
  • Seznam nástrojů (např. online nástroje apod.)
  • Video, podcast
  • E-book
  • Case study
  • Interview
  • Názor autora

V našem článku na Podpořit jsme jednoduše doplnili, jak nakupovat v češtině a němčině. Do těchto kapitol se zároveň dalo naskládat spoustu zajímavých klíčových slov např. "Ebay v češtině" nebo "Ebay.de".

Článek o eBay - Rozšíření stávajícího obsahu

Rozšíření stávajícího obsahu o kapitoly nakupování v češtině a na eBay.de

Optimalizace obsahu pro vyhledávače

Pokud jste se už při prvním vydání článku zaměřili na optimalizaci pro vyhledávače, nyní vám to velmi usnadní práci. SEO je velmi široké téma, které by obsáhlo hned několik článků, ale pro naše účely bude stačit, když při republishingu využijte potenciálních klíčových slov, která vyplývají z analýzy a použijte je v aktualizaci a rozšíření obsahu a budete se řídit doporučeními níže.

Pokud váš redakční systém např. WordPress podporuje možnost SEO pluginů, určitě je využijte. Některé najdete i v našem článku TOP 10 affiliate pluginů pro WordPress. Začátečníkům v SEO to velmi pomůže. Samozřejmě se můžete obejít i bez nich díky tomuto checklistu:

  • Přidali jste klíčové slovo do názvu?
  • Přidali jste klíčové slovo do Meta Description?
  • Přidali jste klíčové slovo do URL adresy?
  • Přidali jste klíčové slovo na začátek obsahu?
  • Použili jste klíčová slova v textu?
  • Použili jste klíčová slova v podnadpisu, jako je H2, H3, H4 atd.?
  • Je hustota klíčových slov v textu optimální vzhledem k délce textu?
  • Je URL adresa dlouhá maximálně 75 znaků?
  • Odkazujete na externí zdroje?
  • Odkazujete ve vašem obsahu alespoň jednou externím odkazem s DoFollow?
  • Odkazujete na další interní zdroje na svých webových stránkách?
  • Používáte klíčové slovo v nadpisu?
  • Má Meta Description 140-160 znaků?
  • Používáte krátké odstavce?
  • Je nadpis dlouhý 45-60 znaků?
  • Optimalizovali jste obrázky? Článek Jak optimalizovat obrázky

Pokud nevíte, co je to SEO, případně i další zkratky používané v marketingu, doporučím vám jeden z našich článků Zkratky v online marketingu.

Článek o eBay - Optimalizace pro vyhledávače

Náhled SEO pluginu Rank Math a jeho doporučení k optimalizaci obsahu

Znovupublikování

Přepublikování příspěvku je ta nejsnazší část. Ještě předtím, než novou verzi článku uložíte, přesvědčte se, že jste nezměnili tvar URL adresy. Pokud by se změnila, mohlo by to mít opačný efekt, než který chcete, tedy propad ve výsledcích vyhledávání. Navíc pokud na tuto URL adresu odkazují jiné weby, proklik by čtenáře přivedl na neexistující stránku s chybou 404, což jistě nechcete.

Pokud je nutné URL adresu změnit, původní adresu přesměrujte na novou pomocí redirectu 301. Do článku také můžete uvést datum, kdy byl naposled aktualizovaný a kdy byl vydán úplně poprvé. Pokud máte toto za sebou stačí už jen změnit datum vydání článku a uložit. 

Pro urychlení indexace nového obsahu doporučuji ještě využít nástroj Google Search Console, který nabízí nástroj URL Inspection tool. Vložte do něj URL adresu článku a odešlete ji Googlu ke kontrole. Vpravo dole pak budete mít možnost „Požádat o indexování”. Ta díky tomu proběhne mnohem rychleji, než kdybyste toto neudělali.

Článek o eBay - Urychlení indexace URL přes Inspection tool

Urychlení indexace přes Inspection tool

Závěr

Jsme u konce článku, který by vám měl pomoct díky republishingu dosáhnout vyšší návštěvnosti. Popsali jsme, co vlastně republishing je, jak můžeme analyzovat obsah pro republishing i analýzu klíčových slov a vysvětlili, jak v republishingu postupovat.

Věřím, že se vám díky článku podaří dosáhnout lepších výsledků a návštěvnosti. Pokud se vám článek líbil, budu rád, když zanecháte komentář nebo případně článek doplníte svými vlastními zkušenostmi a radami.

Zdroje:

Radim Oulehla
 

V Affial se starám se spokojenost inzerentů a publisherů. Mám na starost akvizici nových partnerů. Věnuji se konzultacím a pomoci začínajícím publisherům i těm, kteří chtějí získat lepší výsledky. Kromě online marketingu se věnuji FinTechu a e-commerce. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: hello@affial.com

Pokud chcete níže zanechat vzkaz, klikněte sem 1 komentářů
Mesačné zhrnutie – október 2021 | Affial.com - 1.11.2021

[…] Republishing: Jak zvýšit návštěvnost webu díky existujícímu obsahu 8.10.2021 […]

Reply

Váš komentář: