Affiliate nás baví

Mesačné zhrnutie - september, 2019

Ďalší mesiac ubehol ako voda a my máme pre vás už naše tradičné mesačné zhrnutie. 

V septembri sme sa v sieti zamerali hlavne na kvalitu. Doľaďujeme veci na našom webe, ale aj v administrácii. Snažíme sa čo najlepšie pripraviť na hlavnú sezónu.

Na kvalitu sme sa zamerali aj pri vyhodnocovaní kampaní a partnerov. Chceme vám ponúkať kampane, ktoré naozaj zarábajú a rovnako chceme mať v sieti len partnerov, ktorí sú aktivní.

A keďže sezóna je už naozaj za rohom, opäť tu máme pre vás 3 tipy na kampane, ktoré by pred Vianocami mohli dobre zarábať.

Prvý tip je kampaň Intimity. Český eshop zameraný na erotické pomôcky. Verte alebo nie, pred Vianocami sa obrat v týchto eshopoch zvyšuje niekoľko násobne, pretože dopyt po darčekoch je obrovský. Provízia 11,5% a k tomu aj XML feed.

Druhým tipom je kampaň ViWine - víno v plechovke. Môže to znieť bláznivo, ale darovať niekomu víno v plechovke môže byť pekný a originálny darček. Eshop sám ponúka aj darčekové balenie, takže tento produkt určite odporúčame propagovať.

No a naším tretím tipom je kampaň Good Night Drink. Veľmi zaujímavý nápoj, ktorý vám pomôže zaspať a zbaví vás stresu. Podľa prvých recenzií sa zdá, že nápoj naozaj funguje, tak prečo ho neskúsiť propagovať? Provízia 12% určite stojí za to. 

Výsledky siete Affial za mesiac september

 • spustili sme 2 nové kampane:
 • TOP 5 kampaní podľa počtu predajov:
  1. Erexan
  2. Ketomix.cz
  3. Primulus.cz
  4. Namaximum.sk
  5. Vimax.cz
 • najvyššia provízia bola 145,92€
 • výška celkových provízií, ktoré partneri vygenerovali, bola 17 371 €  (447 842 Kč)

Analyzujeme kampane aj partnerov

V našej sieti chceme mať len kampane a partnerov, ktorí sú aktívni. Každý mesiac preto robíme podrobnú analýzu a vyhodnocujeme výkonnosť jednotlivých kampaní aj to, ako sú aktívni partneri - koľko preklikov a konverzií priniesli.

V týchto dňoch neaktívnym partnerom posielame informačný email. Tí, ktorí sa dlhší čas neprihlásili, alebo sme u nich nezaznamenali žiaden preklik, či konverziu budú opätovne upozornení a ak sa z ich strany nič nezmení, bude im následne deaktivovaný účet. 

Presmerovanie kampane Blendea.sk

Pri kampani Blendea.sk nastala zmena. Od 1.10.2019 je naplánovaná aktualizácia tohto e-shopu.

Počas tohto obdobia bude nastavený redirect na e-shop Blendea.cz, kde môžu aj slovenskí zákazníci nakupovať v EUR s doručením na Slovensko.

Pre partnerov, ktorí túto kampaň propagujú bude potrebné na toto obdobie aktualizovať odkazy a použiť odkazy z kampane Blendea.cz

Zvýšili sme provízie

Mesačné zhrnutie zakončujeme dobrou správou. Pri 2 nových kampaniach - Carhelp a Úsporne kúrenie sme zvýšili výšku provízií. V oboch kampaniach sú k dispozícii aj XML feedy, takže určite odporúčame vyskúšať.

Carhelp
Úsporné kúrenie
Juraj Kuracina
 

Online podnikateľ a spoluzakladateľ portálu Kombo.sk. Affiliate ma veľmi baví a rád sa s vami podelím o svoje skúsenosti.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments