Pomáháme e-shopům růst

Medzinárodný deň detí: Kampane zo segmentu pre najmenších

Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý sa oslavuje vo viacerých krajinách sveta, no v našich končinách zvyčajne pripadá na 1. jún.

V našom zozname máme, samozrejme, aj zastúpenie kampaní zo segmentu pre deti – pripravili sme stručný súhrn, aby ste o nich získali prehľad a taktiež inšpiráciu či motiváciu na ich propagáciu. 

P.S.: Uvedené kampane určite odporúčame propagovať nielen v rámci MDD. 🙂

1. INSPIO

INSPIO je európska rodinná firma, ktorá tvorí a predáva čarovné nálepky, (personalizované) tabuľky, obrazy, plagáty, dekorácie či celé kolekcie predovšetkým do detských izbičiek. Keďže sa jedná o produkty pre najmenších, potrpí si na kvalite, ekológii a zdravotnej nezávadnosti. Jedným slovom – krása!


Výška provízie - až 14,3 % | XML feed - áno| CZ kampaň


 2. DADABOOM

Ponuka značky DaDaboom je (ne)skutočne pestrá! Tvoria ju napríklad hračky, ktoré možno aj personalizovať, bazény a šmýkačky, baldachýny, podložky na hranie, hniezda, nábytok, svetielka, plagáty, obrazy a ďalšie. To všetko v top kvalite, pretože naši najmilší si zaslúžia to najlepšie. 

Výška provízie - 10 % | XML feed - áno | SK kampaň


 3. HRAVÁ ŠKÔLKA

E-shop Hravá škôlka prináša na trh predovšetkým originálne edukačné hračky a pomôcky pre detičky. Všetky produkty sú veľmi prehľadne rozdelené do kategórií – podľa veku/pohlavia alebo podľa aktivity/ typu. Okrem edukačných a kreatívnych produktov tu nájdete aj "klasické" hračky, zošity, samolepky alebo koberce.

Výška provízie - 8 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


4. LILCASTLE

Nádherné a jedinečné dekorácie a doplnky do detskej izby ponúka aj Lilcastle, a to nálepky na stenu, rastúce metre, obrazy a plagáty či scénické tapety. Okrem toho je možné si vybrať aj z ponuky zaujímavých kobercov a nočných lámp.

Výška provízie - 6 % | XML feed - áno | SK kampaň


5. KOJENECKÉ OBLEČENÍ

A na záver u nás máme e-shop Kojenecké oblečení, ktorý je plný oblečenia, dôležitých dojčenských potrieb, nábytku, ale aj hračiek pre najmenšie detičky.  Je teda z čoho vyberať. 🙂

Výška provízie - 5,3 % | XML feed - áno | CZ kampaň


Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: