Pomáháme e-shopům růst

Back to school: 7 tipov na kampane

Druhý prázdninový mesiac plynulo vystriedal prvý, a keďže všetci dobre vieme, ako rýchlo ten čas beží, ani sa nenazdáme a opäť sa otvoria brány škôl a škôlok pre ratolesti.

A to je dôvod, prečo sme si pre vás pripravili tieto "back to school" tipy na kampane a tipy na konkrétne produkty v rámci nich. Teraz je ten správny čas na ich propagáciu, preto s ich nasadením dlho nečakajte. 🙂

1. HRAVÁ ŠKÔLKA

Hravá škôlka balíček pracovných zošitov

Ponuka e-shopu Hravá škôlka pozostáva predovšetkým z mnohých zaujímavých hračiek, a to napríklad drevených, interaktívnych, plyšových, pohybových, do exteriéru... Okrem toho tam ale nájdete aj detské knihy a pracovné zošity určené na poznávanie, kreslenie, počítanie, objavovanie a tvorenie.

Výška provízie - 8 % | XML feed - áno| SK + CZ kampaň

 2. INSPIO

Insipo tabuľová nálepka

Rodinná firma Inspio má vo svojej ponuke nielen krásne a kvalitné plagáty, samolepky na stenu, personalizované tabuľky, obrazy či šablóny na maľovanie, ale aj tabule určené na popisovanie kriedou, na ktorej si ratolesti môžu napríklad precvičovať to, čo sa v škole naučili. 🙂

Výška provízie - až 14,3  % | XML feed - áno |CZ kampaň

 3. ZDRAVÉ TRIČKO

Zdravé tričko detská mikina

Na nový školský rok sa určite hodia aj nové kúsky na oblečenie. E-shop Zdravé tričko ponúka detské mikiny a tričká, ktoré sú vyrábané z prvotriednej 100 % organickej bavlny súlade s fair trade. Oblečenie je jemné, šetrné k pokožke a taktiež odolné – jednoducho, pre deti len to najlepšie. 

Výška provízie - 15 % | XML feed - áno |CZ kampaň

4. ARNO

ARNO prezúvky

Bez prezúvok ani na krok. 🙂 Ponuka e-shopu Arno, samozrejme, obsahuje aj tento druh obuvi pre chlapcov i dievčatá. Niektoré modely disponujú aj zdravotnými vlastnosťami, čo rodičia určite pri výbere ocenia.

Výška provízie - 11 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

5. BEZBRANDU

Produkty Bezbrandu

Pre starších školákov alebo študentov je už klasická školská taška pasé, trendy a kvalitný batoh je presne to, po čom sa v takom prípade siaha – a presne také má v ponuke e-shop BezBrandu. Hodiť sa ale môže aj nejaký kúsok oblečenia alebo doplnku, ktoré sú taktiež v ponuke, a pri ktorých sú ceny vzhľadom na kvalitu viac ako prijateľné, čo napokon predstavuje celú podstatu tejto značky.

Výška provízie - 15 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

6. KREATIVNÍ ZEĎ

Kreativní zeď popisovateľná fólia

Popisovateľná fólia v rôznych variantoch z e-shopu Kreatívna stena je perfektným riešením do izby školáka alebo študenta. Zabezpečí, že všetky dôležité poznámky, úlohy, nápady alebo potrebný priestor v rámci realizácie domácich úloh bude na jednom prehľadnom mieste.

Výška provízie - 9 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

7. PROBRAIN

ProBrain produkty

Výživový doplnok ProBrain sa zameriava na zdravie mozgu, pamäť a sústredenie. Celkovo pôsobí v rámci šiestich oblastí a okrem športovcov, duševne pracujúcej skupiny ľudí, seniorov a pre osoby vystavené zvýšenej mentálne záťaži, je určený aj pre študentov – podporuje efektivitu učenia sa, ukladanie informácií a prehlbuje pozornosť. 

Výška provízie - 19 % | XML feed - áno | CZ + SK kampaň

Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: