Pomáháme e-shopům růst

6 kampaní, ktoré sa hodia na letnú propagáciu

Skvelé obdobie plné vody, slnka, zmrzliny či chladených nápojov je naplno rozbehnuté.☀️

No keďže ešte stále ostáva dosť času na to, kedy nás letné dni budú tešiť, spísali sme pár tipov na kampane, ktoré by počas letnej propagácie nemali ostať nepovšimnuté.

Opaľovacia kozmetika, starostlivosť o vlasy, oblečenie so šťavnatými motívmi, kokos a bicyklovanie – toto sú záležitosti, ktoré k letu patria, a na základe toho sme vybrali aj e-shopy, ktoré ich ponúkajú.

1. BODYBE

BODYBE opaľovací olej

Značka BODYBE toho ponúka skutočne mnoho – kávové peelingy, pleťové séra, pleťové krémy, starostlivosť o vlasy, výživové doplnky... Počas leta je ale v popredí opaľovacia kozmetika, ktorú tvoria opaľovacie oleje, opaľovacie maslá s trblietavým efektom alebo opaľovacia voda. Propagácia takýchto produktov je v tomto období značka ideál.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


2. MEBIK

Retro bicykel

Cyklistika patrí v letnom období medzi najobľúbenejšie exteriérové aktivity, a preto dávame do pozornosti zaujímavú kampaň z tohto segmentu – Mebik.sk Okrem retro bicyklov sú v ponuke aj cyklo diely, ako napríklad pedále, brzdy, duše, kolesá, sedadlá alebo radenie, ale aj cyklo doplnky, ako napríklad štýlové retro svetlá, nálepky, retro brašňa, retro košíky, fľaše alebo zvončeky. 


Výška provízie - až 10,5 % | XML feed - áno | SK kampaň


3. KLOTINKFIT

KFIT top

Topy, šortky, ale aj legíny s potlačou šťavnatého melóna, pomaranča alebo kokosu – presne to vo vysokej kvalite ponúka slovenská značka KFIT®. Takéto vzory si leto priam žiada, a to, samozrejme, aj na športových kúskoch.


Výška provízie - 7,5 % | XML feed - áno | SK + CZ + HU kampaň


4. zKOKOSU

zKokosu Amazon Combo

Počas letného obdobia, samozrejme, konzumujeme viac šťavnatého, exotického ovocia, osviežujúce smoothies... Čo takto letnú atmosféru podporiť aj tým, v čom sa pokrmy budú podávať? Na mysli máme kokosové misky zKokosu, ktoré sú aj na pokrmy z ovocia/s ovocím alebo na domácu zmrzlinu ako stvorené.


Výška provízie - 11,3 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


5. WILD & COCO

Wild & Coco produkty

Kokos spomenieme aj do tretice, tentokrát v súvislosti s e-shopom Wild & Coco, ktorého podstatu tvorí. Vďaka ponúkaným lahodným thajským kokosom či osviežujúcej kokosovej vode, možno mať exotiku aj u nás. K dispozícii sú aj ďalšie zdravé dobrôtky.


Výška provízie - 10,5 % | XML feed - áno | SK + CZ kampaň


6. HAIRBURST

Hairbusrt balíček produktov

Keďže vlasy môžu byť počas leta vplyvom slnečných lúčov alebo (slanej) vody náchylnejšie na vysušenie/poškodenie, uzavrieme to kampaňou, ktorá sa týka starostlivosti o korunu krásy. Značka Hairburst ponúka napríklad šampón a kondicionér s unikátnym zložením, ktoré sa postará o hydratáciu vlasov.


Výška provízie - 7,5 % | XML feed - nie | SK + CZ kampaň


Iveta Mencáková
 

Ako Affiliate manažérka siete Affial.com sa starám o spokojnosť inzerentov a publisherov. Oblasti, ktoré ma ešte v rámci online marketingu (popri affiliate) bavia, sledujem ich a vzdelávam sa v nich, sú Copywriting, Influencer marketing a Social Media marketing.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: